شرایط و ضوابط استفاده


قبل از خرید و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید:

فروشنده در اینجا فروشگاه آلین وان  می باشد

خریدار در اینجا شخص حقیقی ارسال کننده فرم سفارش خرید  می باشد

1-فروشنده متعهد می گردد که از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

2-فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

3-فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

4-فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تایید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کند و در بسته بندی مناسب تحویل پست یا پیک دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل کالا به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.

5-فروشنده تمام سعی خود را دارد تا کالایی با کیفیت را جهت فروش در سایت معرفی کند با این وجود فروشنده مسئول کیفیت و دوام جنس نمی باشد و شرکت تولید کننده محصولات ، مسئول صد در صد کیفیت و دوام جنس است.

6-فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاه ترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

7-فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمی باشد.

8-خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

9-خریدار پس از تایید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی تواند درخواست لغو سفارش را نماید.

10-خریدار در صورتی که گزینه پرداخت در محل را انتخاب کرده باشد بايد هنگام دریافت کالا از مامور حمل ، وجه کالا و هزینه حمل را نقداً و یکجا به وی پرداخت نماید.

11-خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور حمل کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت شکستگی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد(

12-خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا و پرداخت هزینه کالا و هزینه پستی اقدام کند.

13-کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

با تشكر.