امروزه اینترنت زندگی را به گونه ای تغییر داده که مردم بیشتر به سمت فعالیت های آنلاین گرایش یافته اند. مزیتی که در خرید اینترنتی وجود دارد سبب شده تا مشتریان به خریدی آسان و آگاهانه تر دست یابند.

همه میدانیم با شرایط پیش آمده زندگی مدرن و مشغله های روزانه، فرصتی برای خرید باقی نمی ماند لذا ترجیح می دهیم زمانی که در اختیار داریم را صرف تفریح و رفع خستگی های روزانه نماییم.

مردم ایران هم مانند تمام مردم دنیا به دسترسی آسان به کالاهای مورد نیاز خود اهمیت می دهند و با پیشرفت تکنولوژی و گسترش فروشگاه های آنلاین، کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام به خرید کالا می نماید. خریداران قبل از خرید، تمام اطلاعات موجود را بررسی و با دیدی باز اقدام به انتخاب محصول مطلوب خود می نمایند. از این رو، هر روز به تعداد استفاده کنندگان سرویس های آنلاین و مشتریان فروشگاه های اینترنتی افزوده می گردد.

در فروشگاه اینترنتی برخلاف فروشگاه های سنتی امکان خرید 24 ساعته وجود دارد و مقایسه و انتخاب آگاهانه با توجه به اطلاعات درج شده از محصولات در هر ساعت شبانه روز امکان پذیر است . خرید و پرداخت آسان از مزایای قابل توجه خرید اینترنتی است.

نگاه آلین وان:

فروشگاه اینترنتی آلین وان پلی است میان مشتریان و صدها تامین کننده و تولید کننده معتبر که پس از ثبت سفارش توسط مشتری، کنترل محصول و اطمینان از اصالت کالا توسط آلین وان انجام گرفته و محصول برای خریدار در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال می گردد.

هدف اصلی آلین وان رضایت مشتری است. اصالت، رقابت، سرعت بنیان تفکر و عملکرد آلین وان می باشد.