شرایط و ضوابط استفاده


قبل از خرید و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید:

فروشنده در اینجا فروشگاه آلین وان  می باشد

خریدار در اینجا شخص حقیقی ارسال کننده فرم سفارش خرید  می باشد

1-فروشنده متعهد می گردد که از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه ندهد.

2-فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

3-فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید.

4-فروشنده موظف است پس از دریافت فرم سفارش و تایید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده کند و در بسته بندی مناسب تحویل پست یا پیک دهد. هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل کالا به پست و در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران می باشد.

5-فروشنده تمام سعی خود را دارد تا کالایی با کیفیت را جهت فروش در سایت معرفی کند با این وجود فروشنده مسئول کیفیت و دوام جنس نمی باشد و شرکت تولید کننده محصولات ، مسئول صد در صد کیفیت و دوام جنس است.

6-فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاه ترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

7-فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمی باشد.

8-خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد.

9-خریدار پس از تایید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمی تواند درخواست لغو سفارش را نماید.

10-خریدار در صورتی که گزینه پرداخت در محل را انتخاب کرده باشد بايد هنگام دریافت کالا از مامور حمل ، وجه کالا و هزینه حمل را نقداً و یکجا به وی پرداخت نماید.

11-خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور حمل کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید. (فروشنده مسئولیت شکستگی کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی گیرد(

12-خریدار موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، ظرف مدت تعیین شده در اعلامیه شرکت پست به واحد پستی محل سکونت خود مراجعه کند و جهت دریافت کالا و پرداخت هزینه کالا و هزینه پستی اقدام کند.

13- اگر کالای تحویل داده شده توسط فروشنده معیوب، تاریخ مصرف گذشته یا مطابق مندرجات سفارش کالا و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر اصل بودن یا نبودن، کیفیت، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری، شستشو و سایر ویژگی‌ها نبود فروشنده باید مطابق مواد 37 و 38 قانون تجارت الکترونیک، در ظرف مدت 7 روز پس از دریافت کالا توسط مشتری نهایی در خصوص مرجوع کردن کالا، پس دادن مبلغ خرید یا تعویض کالا مطابق قانون حمایت از مصرف کننده اقدام نماید مشروط بر اینکه شرایط زیر را دارا باشد:

۱-درمورد پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد،بدون بوی عطر،بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل ۷ روز می توانید کالای خود را با هماهنگی برگشت دهید.

۲-لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس زیر و عطر به هیچ عنوان به دلیل موارد بهداشتی قابل برگشت نمی باشد.

۳-در مورد اسباب بازی در صورتی که پکیج کالا باز نشده باشد امکان مرجوعی وجود دارد .

۴-خمیر بازی ، لوازم التحریر، کتاب ، سی دی و دی وی دی نیز غیرقابل برگشت می باشد.

۵-همچنین در مورد زیور آلات، امکان برگشت گوشواره وجود ندارد.


شرایط بالا ممکن است تغییر یابد خریدار باید همواره با مراجعه با این صفحه از شرایط مطلع باشد!

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.

با تشكر.